chemtrailsující letadla záhadně mizí, nerozumím tomu

17.10.2011 12:13

Čtenář: chemtrailsující letadla záhadně mizí, nerozumím tomu

Jde mi o to, že jsem v poslední době zaregistroval na obloze letadla, která vypouštějí to svinstvo, ale jakmile čáru přeruší (vypnou motor), najednou zmizí a nejsou nikde vidět. Včera jsem takto pozoroval letadlo, které vletělo zatáčkou do mraku a poté se již nevynořilo. Toto bych nepovažoval za alarmující, pouze spíš jako znepokojivé....říkal jsem si že mě šálí zrak nebo se jedná o optický klam.

Sent: Wednesday, May 11, 2011 2:25 PM

To: info@osud.cz

Subject: Prosba či snad radši upozornění?

Vážený pane Mašku,

rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost z posledních dní. Vím, že nerad slyšíte o chemtrails, je to už dokola ohraná písnička. I mě už to celkem přestalo bavit, nikdo s tím stejně nic nedělá. Osobně se tím zabývám cca 8 let.

Jde mi o to, že jsem v poslední době zaregistroval na obloze letadla, která vypouštějí to svinstvo, ale jakmile čáru přeruší (vypnou motor), najednou zmizí a nejsou nikde vidět.

Včera jsem takto pozoroval letadlo, které vletělo zatáčkou do mraku a poté se již nevynořilo. Toto bych nepovažoval za alarmující, pouze spíš jako znepokojivé....říkal jsem si že mě šálí zrak nebo se jedná o optický klam.

Fotky Vám zasílám v příloze e-mailu.

Co mě ale zcela dostalo....půjčil jsem si v práci teleskop se zvětšením až 70x. Chtěl jsem se podívat na tato práškovací letadla zblízka, abych zjistil číslo, případně společnost nebo samotný typ letadla.

K mému překvapení (málem to se mnou seklo) ale, tato letadla nejdou na bližší vzdálenost zaměřit...respektive pokud se snažíte zaměřit na samotné letadlo...letadlo tam není :) !!!!

V okuláru teleskopu tedy vidím pouze chemickou čáru, která si putuje po nebi sama...na jejím začátku není nic...nic co by jí tvořilo. To odporuje zdravému rozumu.

Zkoušel jsem tedy další letadla, některá byla viditelná na delší vzdálenost, některá méně (byla jaksi transparentní, šedobílá), případně opět nebyla vidět vůbec. Teleskop jakoby byl rozostřen a zaměřit letadlo se daří až když je velice daleko. Podotýkám, že viditelnost teleskopu je hodně dobrá, měsíc je vidět do nejmenších detailů.

U jednoho letadla se dokonce zdálo, jakoby nemělo jedno křídlo !!!

Svůj zážitek jsem napsal na internet a během dne jsme byl kontaktován cca 25ti lidmi z celého světa, kteří mají podobnou zkušenost.

( i na internetu, ve videích a fotkách - fake planes, hologram planes apod..)

Nerad Vás s tímto obtěžuji, bohužel nevím, jak toto jinak oznámit lidem, jak je na to upozornit a hlavně, jak získat objektivní názor na celou věc.

Mám dojem, že tato letadla musí používat jakési maskovací zařízení či snad stealth technologii, možná že se jedná o hologramickou projekci. Sám nevím jaký si mám na celou věc udělat obrázek, třeba mi pomůžete toto pochopit.

Jestliže je používáno maskovací zařízení, pak se nepochybně jedná o armádní akci a lidé by toto měli vědět. Je však otázkou, zda nejsou využívány moderní technologie, o kterých lidé nesmí vědět.

Tím bych toto uzavřel...vím, že se celá věc zdá být jako nesmysl, bohužel vím co jsem viděl a již to ani vidět nechci. Tato zkušenost mi stačila, věřte mi. Zcela mi to obrátilo vnímání světa.

Pokud tedy budete mít chuť mi odpovědět, budu rád, pokud na toto budete chtít upozornit na svých stránkách, budu šťastný.

Děkuji a omlouvám se,

 

Váš občasný čtenář  Dan