Potvrzeno: Vakcína proti prasečí chřipce způsobuje chronické poruchy nervového systému

18.10.2011 11:39

Zdroj: Osud

Potvrzeno: Vakcína proti prasečí chřipce způsobuje chronické poruchy nervového systému

Finsko nyní otevřeně připustilo, že vakcína proti prasečí chřipce „přesvědčivě“ způsobuje narkolepsii, chronickou poruchu nervového systému, která způsobuje, že lidé nekontrolovatelně usínají. Finská vláda, když tuto spojitost uznala, říká, že zaplatí „celoživotní lékařskou péči“ pro 79 dětí, které byly nenapravitelně poškozeny vakcínou prasečí chřipky.

Finsko nyní otevřeně připustilo, že vakcína proti prasečí chřipce „přesvědčivě“ způsobuje narkolepsii, chronickou poruchu nervového systému, která způsobuje, že lidé nekontrolovatelně usínají. Finská vláda, když tuto spojitost uznala, říká, že zaplatí „celoživotní lékařskou péči“ pro 79 dětí, které byly nenapravitelně poškozeny vakcínou prasečí chřipky (odkaz).

Narkolepsie není jediným vedlejším účinkem, který byl nyní připuštěn jako způsobený vakcínou prasečí chřipky: 76 ze 79 dětí trpělo také halucinacemi a „paralyzujícími fyzickými kolapsy“, říkají finští výzkumníci.

Je pozoruhodné, že ačkoliv byla spojitost mezi vakcínou prasečí chřipky a permanentním neurologickým poškozením dětí nyní otevřeně připuštěna finskou vládou, vůbec se nemluví o zastavení tohoto neskutečně nevědeckého rituály vstřikováním dětem vakcín chřipky. Nejen, že jsou chřipkové vakcíny škodlivé pro děti (jak bylo nyní připuštěno), ale chřipkové vakcíny dokonce ani nefungují! Jednoduchá denní dávka vitaminu D při zastavení chřipky udělá mnohem více, než jakákoliv vakcína (odkaz).

USA odmítají připustit, že by vakcíny škodily komukoliv

Americká vláda samozřejmě stále odmítá připustit, že vakcíny jakkoliv poškozují kohokoliv. Jak vláda, tak očkovací průmysl nadále protlačují vymyšlené báchorky, že „vakcíny jsou bezpečné a účinné“, což znamená, že nikomu neškodí, ale všem pomáhají. Přesto je pravdou prakticky přesný opak: Vakcíny poškozují bezpočet milionů dětí každý rok způsobem, který obvykle není nikdy s vakcínami spojován (mírná duševní retardace, potlačené imunitní funkce, neschopnost se učit atd.). Zároveň jsou vakcíny při prevenci infekcí zcela bezcenné. Dokonce i vlastní výzkum očkovacího průmyslu ukazuje, že injekce proti chřipce fungují jen u 1 ze 100 lidí, což znamená, že jsou zcela bezcenné pro 99% těch, kteří si je nechají dát (odkaz).

Namísto připuštění pravdy, že vakcíny způsobují autismus, americká vláda konspirovala s výrobci vakcín na tom, aby vytvořila program kompenzací za poškození vakcínami, který v podstatě vyplácí „držhubné“ rodičům permanentně poškozených dětí, aby si zajistila, že nebudou moct vznést své požadavky u federálních soudů (odkaz).

A co hůř, lékařská elita – která je silně ovlivněna, ne-li přímo ovládána farmaceutickými zájmy – absolutně odmítá obhajovat vitamin D jako živinu předcházející chřipce. Vitamin D je bezpečný, účinný a dostupný. Je dostupný bez receptu a může ušetřit doslova miliardy dolarů za národní zdravotní péči, kdy představuje na osobu u nákladů jen pár drobných. Takže proč nebude lékařská elita propagovat vitamin D? Přesně proto, že by průmysl připravil o miliardy dolarů ve ztracených ziscích za všechny nemoci a degenerativní onemocnění, kterým vitamin D zabraňuje.

Samozřejmě, že vakcíny způsobují autismus!

Žádný rozumně informovaný člověk nemá absolutně pochyb, že vakcíny způsobují neurologická poškození, včetně (ale nejen pouze) autismu. Pouze vědci-děvky korporací na celém světě pokračují ve své šarádě, že vakcíny s autismem nesouvisí; nebo že vakcíny dokonce fungují, to v první řadě. Většina Američanů zatím tajný rozhovor s vakcínovým vědcem Merck dr. Mauricem Hillemanem, kde otevřeně připouští, že vakcíny obsahují desítky kmenů rakovinu způsobujících „skrytých“ virů, neslyšela. Přečtěte si přepis zde.

Rozhovor si lze poslechnout zde.

A podobně, většina lidí stále neví, že dr. Jonas Salk, oslavovaný „otec“ vakcín, kterému je připisováno vytvoření vakcíny proti obrně, byl neobviněným lékařským zločincem, který spáchal odporné zločiny proti lidskosti ve jménu „lékařské vědy“ (odkaz).

V podstatě celá historie vakcín a medicíny byla lékařskou elitou neskutečně pokřivena, aby vykreslovala vakcíny v oslavném světle veřejného zdraví. Ale skutečným příběhem je, že vakcíny jsou nyní – a vždy byly – nástrojem pro způsobování nemocí a propagací nemocí, aby na tom v důsledku mohl farmaceutický průmysl vydělávat.

Děsivá pravda o očkovacím průmyslu a lékařské elitě

Pamatujte, je to tentýž průmysl, který byl načapán při provádění odporných lékařských experimentů na guatemalských vězních. Jsou to titíž lidé, kteří řídili experimenty v Tuskegee na amerických černoších.

Opravdu si upřímně myslíte, že titíž vakcínoví zločinci by nepoužili nevinné děti pro své hromadné očkovací lékařské experimenty? Pamatujte: jsou to zarytí nacističtí zločinci, o kom zde mluvíme. To jsou lidé, kteří řídí farmaceutický průmysl. Bývalý předseda Bayer byl například usvědčeným nacistickým válečným zločincem, který byl obviněn a odsouzen Norimberským tribunálem:

Nevěříte mi? Přečtěte si svoji historii:

„Dr. Fritz ter Meer, ředitel IG Farben, který byl přímo zapojen do vývoje nervového plynu Zyklon B, byl odsouzen k sedmi letům vězení, ale byl propuštěn po čtyřech letech na intervenci Rockefellera aj. J. McCloye, tehdejšího americké vysokého komisaře pro Německo. Nestoudný Fritz ter Meer, vinen genocidou a zločiny proti lidskosti, se vrátil pracovat do Bayer, kde působil jako předseda po více než 10 let, až do r. 1961. Tentýž ter Meer, usvědčený nacistický válečný zločinec, se stal v r. 1962 jedním z iniciátorů Komise pro Codex Alimentarius, organizace, která byla živena Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Organizací pro potraviny a zemědělství (FAO) a později Světovou obchodní organizací (WTO), (odkaz).

Vlády vědí, že vakcíny mrzačí a zabíjí děti – přesně to je důvod, proč je protlačují tak agresivně

Vidíte, že každá vláda na světě již ví, že vakcíny jsou vraždou. Ví, že vakcíny mrzačí a zabíjí děti. Ví, že vakcíny způsobují autismus a neurologické poruchy. Vědí to, a pak vakcíny stejně protlačují. Proč? Protože jsou to masoví vrazi, kteří mají filosofické kořeny v nacistickém Německu a eugenickém hnutí. Dokonce i dnes lze FDA vystopovat zpět k eugenice a kontrole populace. Bill Gates, který prosazuje na světě očkování, otevřeně připouští, že vakcíny a zdravotní péče mohou zredukovat světovou populaci o 10 až 15%“, pokud odvedou „dobrou práci“ (zdroj).

Nevěříte mi? Podívejte se na video, kde to Bill Gates říká osobně.

Vakcíny nejsou dětem vpichovány „s nehodami“, kdy zabíjejí některé děti a způsobují neurologické poruchy u ostatních; ne, jsou dětem vpichovány PRÁVĚ PROTO, že způsobují neurologické poruchy, selhávání orgánů, neplodnost, sníženou inteligenci a řadu dalších vedlejších účinků.

Dnešní vakcíny vytvářejí zákazníky zdravotní péče zítřka, chápeteM

Vakcíny udržují velké farmafirmy v byznysu založeném na opakování zisků

Jak jinak by si velké farmafirmy měly zajistit své budoucí zisky, pokud by populaci bylo v podstatě dovoleno zůstat zdravá? Celou podstatou vakcín je POŠKODIT LIDSKÉ ZDRAVÍ a nahrabat si biliony dolarů v dlouhodobých ziscích na veškerém utrpení a nemocech způsobených těmito vakcínami.

Lidi: Opravdu si myslíte, že všechny tyto ziskem poháněné společnosti se pokouší lidstvu pomoc? Opravdu si myslíte, že generální ředitelé drogových společností jsou hodní humanisté, kteří by se vzdali zisků svých akcionářů a zrušili by společnost tím, že by prosazovali trvalé zdraví?

Probuďte se. Probuďte se a dejte si kafe. Drogové společnosti vraždy nigerijských dětí, nebo dokonce používání vašich dětí pro lékařské experimenty naprosto nezajímají, pokud v tomto procesu vydělávají peníze. A jako vydavatel NaturalNews, který viděl bezpočet dokumentů, tipů, svědectví a dalších zdrojů informací, které mi za ty roky předány, vám mohu říct s naprostou jistotou, že farmaceutický průmysl aktivně používá vakcíny pro to, aby způsobil degenerativní nemoci, jako cestu k budoucím ziskům plynoucím z těchto nemocí.

Vakcíny jsou strategií pokračování byznysu, používanou ziskem poháněným farmaceutickým průmyslem

Je to jako když umaštěný automechanik nalije do vaší nádrže nějaká rozpouštědla, abyste se museli po několika stech mílích vrátit na opravu motoru. Drogové společnosti jsou ochotné udělat cokoliv, aby si zaručily své zisky, a do toho spadá i páchání genocidy na lidské rase, dokud z toho budou tučnět jejich zisky.

Nemáme ve farmaceutickém průmyslu co do činění s etickými zásadovými lidskými bytostmi. Máme co do činění se zločineckými netvory, kteří našli způsob, jak je egoisticky obohatit na úkor a za utrpení ostatních.

A libují si v tom. Milují sledovat, jak děti kvůli jejich vakcínám trpí a umírají. Jsou nadšeni faktem, že se jim daří provádět tento podvod tak úspěšně, že ovce světa stojí v podstatě v jejich lékárnách frontu a prosí o injekci s chemickými adjuvans a živými viry, které zničí jejich zdraví a přemění je na doživotní oběti medicíny.

Nemocná dementní lékařská elita, která to vše zařizuje (a kam patří špičky FDA) je jako moderní upíři, kteří vysávají život z nevinných malých dětí, aby ukojili vlastní ďábelský apetit po bohatství a moci.  A sledovat, jak se to každý den děje v Americe, Finsku a všude na světě, je naprosto nesnesitelné. To je důvod, proč tak těžce pracuji na tom, abych tyto lékařské šarlatány odhalil jako skutečné zločince, kterými jsou. Tito lidé, kteří řídí velké farmafirmy a očkovací průmysl, by infikovali vlastní dítě rakovinou, pokud by jim to zaručilo zisky z chemoterapie na dalších dvacet let.

Tito lidé by měli být zatčeni, uvrženi do vězení a obviněni ze spoluúčasti na těchto zločinech proti lidstvu. Okupujte Wall Street je jen jedno hnutí, které povstalo na protest totálnímu podvodu podvodného bankovnictví a Federálních rezerv, ale potřebujeme další hnutí? Okupujte velké farmafirmy, kde nemocné zdegenerované masy, které byly poškozeny všemi těmito vakcínami a smrtícími léčivy, napochodují do farmaceutických společností a zatknou jejich generální ředitele za zločiny proti lidstvu.

Vím, že se ten den blíží. Nastane den, kdy rozzuřené nemocné masy zjistí hloubku lékařských zločinů, které na nich byly spáchány ve jménu „veřejného zdraví“ a rozzuří se na tuto mašinérii.

Všem generálním ředitelům vakcínových společností: Užívejte si své miliony teď, protože nadejde den, kdy se budete muset zodpovídat, jak jste k těm penězům přišli a kdo opravdu musel za vaše finanční hody zaplatit. Stovky milionů dětí jsou dnes na celém světě poškozeny díky vakcínám, a tento počet bude nadále růst každým dalším rokem, ve kterém umožníme, aby byl na lidstvo veden chemický útok těmito biologickými zbraněmi, známými jako „vakcíny“.