Stav psychiky lidí začíná být jako z hororu

17.10.2011 12:11

Stav psychiky lidí začíná být jako z hororu

Stav psychiky velké části lidí začíná být jako z hororu.Je to způsobeno očkováním, různými medikamenty, stavem a kvalitou po-travin a zejména pak cílenými bioinženýrskými zásahy do ekosystému, geneticky mutovanými plodinami a chemtrails postřiky. Na lidi také poslední léta útočí zesilující se vliv parazitů, které napadají lidský mozek a způsobují vražedné a sebevražedné myšlenky. Mám na mysli zejména toxoplazmózu.

Stav psychiky velké části lidí začíná být jako z hororu.Je to způsobeno očkováním, různými medikamenty, stavem a kvalitou po-travin a zejména pak cílenými bioinženýrskými zásahy do ekosystému, geneticky mutovanými plodinami a chemtrails postřiky. Na lidi také poslední léta útočí zesilující se vliv parazitů, které napadají lidský mozek a způsobují nutkavé hlasy a vražedné a sebevražedné myšlenky. Jde zejména o toxoplazmózu, ale i další červy a parazity. Základní podmínkou jejich přežití je sebevražedné chování hostitele, aby bylo zajištěno jejich další šíření v potravinovém řetězci (potkan se dobrovolně nechá usmrtit kočkou či jiným větším zvířetem).

Také v ČR začíná být psychické napětí v mnoha směrech neúnosné. Zde jsou dva případy z posledních týdnů:

Vrah v Mukařově pobodal a rozřezal 3 lidi

Matka zavraždila své 4 děti

Zde je dokument video BBC o trojnásobné sebevraždě dvou žen, které se opakovaně pokusily na jedné z britských dálnic vběhnout pod kola vozů. Svou trojnásobnou sebevraždu nějakým neuvěřitelným způsobem přežily. Mimochodem, viděli jste někdy člověka, kterého přejede náklaďák? Zpravidla moc není poznat, že to je člověk... tady je všechno jinak.

Kdo a proč začíná lidem zcela vysávat mozky? Stojí za tím ony v sáze Harry Potter zprofanovaní "mozkomorové". Jsou si lidé vůbec vědomi skutečných hrozeb, kterým jejich civilizace čelí? Ne, opravdu to nejsou ani teroristé, a už vůbec ne prasečí, ptačí či pamepeliškové chřipky. Skutečnost je daleko horší.